© Latvia Outdoor 2021
si vis pacem para bellum

Laipni lūdzam!

Atvaļinājums pie dabas lauku sētā

Vai vēlaties pavadīt atvaļinājumu Latvijas tīrajā dabā?

Tad mūsu zemnieku saimniecība būs pareiza izvēle.

Pavadiet gada skaistākās dienas ģimenēm draudzīgajā  īpašajā atpūtai paredzētajā atpūtas kompleksā!

Atbilstoši devīzei – lauku sēta kopīgām aktivitātēm  - mēs nodrošinām mūsu lielajiem un mazajiem viesiem autentiskus lauku sētas piedzīvojumus. Vai tā ir olu lasīšana, kazu slaukšana vai citu sētas dzīvnieku kopšana – Jūs esat lapini aicināti piedalīties visās lauku sētas aktivitātēs. Atvaļinājums mūsu mazajā lauku sētā Latvijā – tās ir daudzas vienreizējas iespējas  pašiem iepazīt zemnieku tradīcijas, izjust saikni ar dabu  un mūsu īpašo viesmīlību. Priecāsimies Jūs uzņemt! Sebastjans, Alesa, Johanna, Pablo
Sebastian Pēc 15 gadiem, ko nostrādāju tūrisma un  pasākumu vadības jomā, 2013.gadā es beidzot piepildīju savu lielo sapni Latvijā. Tagad es lieku lietā savu pieredzi tūrismā un vadu: no 2014.gada  atpūtas kompleksu UPES DIZVIETAS un no 2015.gada  esmu LATVIA OUTDOOR tūroperators Alessa 2020.gada vasaras sākumā es ieradis kā viese un paliku šeit. Ik rītu es cepju svaigu maizi, rūpējos par kazām un  garda siera taisīšanu, kā arī par mūsu ražas parstrādāšanu ievārījumā un  čatnijā.
Johanna Ceļojumi un jaunu kultūru un tradīciju iepazīšana ir mana sirdslieta. Tā ceļojot, es uzgāju ceļu uz Latviju. Tagad es vēlos pilnveidot savas zināšanas dārzkopībā, arī vairāk uzzināt par dažādām zālēm un citiem augiem, kā arī nodot tās mūsu viesiem. Pablo 2020.gada vasarā es ierados viesa lomā. Dzīve lauku sētā saskaņā ar dabu mani tik ļoti fascinēja, ka es pēc kāda laika nolēmu palikt šeit ilgstoši. Tagad es ar savām amatnieka prasmēm sniedzu savu artavu ikdienas darbos un jaunos projektos.
Project NUTOPIA Together for a better future Home Home Upes Dizvietas Upes Dizvietas Galerija Galerija